Brzdy

Hľadáte nové brzdy alebo príslušenstvo k brzdám? V našej ponuke nájdete kvalitné kotúčové alebo klasické brzdy + príslušenstvo (kotúče, platničky, páčky)

Zobrazuje sa 1-40 z 700 položiek

Brzdy na bicykel sú jednou z najdôležitejších súčastí bicykla. Vďaka brzdám má jazdec kontrolu nad svojím bicyklom a brzdy mu tiež zabezpečujú bezpečnosť pri jazde. Keď si budete vyberať brzdy na bicykel, veľmi dôležité je zohľadniť, akú konštrukciu má bicykel. Na trhu nájdete rôzne typy bŕzd, ako sú čelusťové brzdy na bicykel, kotúčové brzdy na bicykel, ktoré sú medzi cyklistami v súčasnosti najpopulárnejšie, hydraulické brzdy alebo ráfikové brzdy, ktoré patria medzi lacnejší variant brźd. Tiež je veľmi dôležité, na akom teréne s bicyklom jazdíte.

Každé z nich majú ešte isté špecifikácie, napríklad, pri kotúčových brzdách nájdete variant mechanický, ktorý sa využíva hlavne na rekreačné použitie a hydraulický variant. Jednotlivé súčiastky bŕzd treba aj správne servisovať, aby si zachovali svoju životnosť. Zamerajte sa hlavne na kotúčebrzdové platničky alebo brzdové špalíky. Výber bŕzd na bicykel určite nepodceňujte, v rozhodujúcom okamihu vám môžu zachrániť aj život.

KVALITNÉ BRZDY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie