Kľuky

Zradili vás vaše staré kľuky? U nás si vyberiete! Pozrite si širokú ponuku kľúk na bicykel. Shimano, Sram? Všetko máme, stačí si vybrať!

Zobrazuje sa 1-40 z 101 položiek

Keď si vyberáte kľuky na bicykel, úplne najdôležitejší je rozmer a typ stredového zloženia. Na výber nájdete dve varianty, a to s 1 až s 3 prevodníkmi. Ak však chcete mať plne fungujúce radenie, je potrebné si zvoliť správny prešmykač aj páčku riadenia.

Podľa toho, aký je jazdec vysoký sa volí dĺžka kľúk. Kľuky sú najčastejšie vyrobené z hliníku, jednoduchšie a lacnejšie verzie sú zase vyrobené z karbónu. Samostatne sa dajú dokúpiť aj jednotlivé diely, ako je prevodník, napínač alebo rockring. Kľuky a tiež prevodníky majú podstatný vplyv na sprevodovanie bicykla, a to pri rýchlej alebo aj pomalej jazde.

Podieľajú sa prenosom sily od jazdca na pohyb bicykla vpred, preto je dobré, ak sú čo najtuhšie. Vyberajú sa podľa počtu prevodov vzadu na kolese. Kľuky na detský bicykel je tiež možné kúpiť samostatne. Najznámejšou a veľmi kvalitnou značkou sú kľuky Shimano.

TOP 10 - NAJLEPŠIE KĽUKY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie