Pedále

Vyberajte z kvalitných pedálov na všetky typy bicyklov. V ponuke máme platformy, nášlapné alebo plastové pedále. Stačí si vybrať.

Zobrazuje sa 1-40 z 360 položiek

Kvalitné pedále na bicykeldokážu maximálne zlepšiť efektivitu vášho bicyklovania a okrem toho tiež zvyšujú vašu kontrolu nad bicyklom. Budete mať takzvane "bicykel v rukách".

Výber pedálov sa líši od toho, na aký účel bicykel máte. Ak sa však rozhodnete pre ich výmenu, naozaj pozitívne ovplyvníte svoj zážitok z jazdy.

Existujú rôzne druhy pedálov, napríklad, nášlapné pedále s platformou alebo klasické platformové pedále. Tie sa líšia hmotnosťou, veľkosťou, ale aj spracovaním a na vás záleží, ktoré si vyberiete.

Väčšina cyklistov začína na klasických platformových pedáloch. Ak ste skúsený jazdec na bicykli, určite uvažujte o spd pedáloch, ktoré vám zabezpečujú maximálne spojenie s bicyklom a zefektívnite tak prenos sily do pedálov. Sú odolnejšie a skvele sa hodia do horského prostredia.

Správne pedále zabezpečujú vaše pohodlie pri jazde, ale sú tiež určujúce z hľadiska bezpečnosti a rýchlosti jazdy. Platí, že čím odolnejší je aj materiál, tým dlhšie vám vydržia. Na trhu nájdete plastové pedále alebo hliníkové pedále.

TOP 10 - KVALITNÉ PEDÁLE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie