Cestné prilby

Či už na bicykli, kolobežke či korčuliach, na hlave by vám nemala chýbať cestná prilba. To je jednoducho nutnosť. Pozrite si tie najkvalitnejšie prilby na trhu.

Zobrazuje sa 1-40 z 112 položiek

Či už sedíte na bicykli alebo jazdíte na kolobežke či korčuliach, na hlave by vám nemala chýbať cestná prilba. Tá patrí k základnému vybaveniu. Ochráni vás pri každom páde či náraze. Na výber máte niekoľko typov prilieb. Najčastejšie sa stretnete s klasickými, ktoré sú aj najlacnejšie.

Ide o bežné modely vhodné pre každého rekreačného cyklistu. Ďalej sú aerodynamické. Tie majú menší počet otvorov, vďaka čomu sa znižuje aj odpor vzduchu. Niekde sa stretnete aj s tzv. časovkárskymi prilbami, ktoré sú skoro bez otvorov. Pri nákupe prilby sledujte aj jej dizajn. Množstvo typov nájdete v štýlových farebných prevedeniach. Môžete ich skombinovať k svojmu cyklistickému outfitu.

KVALITNÉ CESTNÉ PRILBY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie