Chrániče končatín

Hľadáte kvalitné chrániče kolien, lakťov alebo členkov? Chrániť sa pri jazde je základ! Vyberte si zo širokej ponuky chráničov.

Zobrazuje sa 1-40 z 221 položiek

Chrániče končatín sú skvelými pomocníkmi pri akomkoľvek športe. Starajú sa o to, aby ochránili niektoré časti tela pred nárazmi. Veľmi obľúbenými sú chrániče kolien, ktoré využívajú milovníci korčuľovania či kolobežkovania.

Okrem nich môžete nakupovať aj chrániče lakťov. Tie sa hodia najmä menším deťom, ktoré sa učia jazdiť napríklad na bicykli. Zabúdať netreba ani na chrániče na členky. Tie poskytujú vysokú ochranu pri každom športe. Spravidla ich využívajú pokročilí bikeri, ktorí sa snažia o náročnejšie triky, no môžete po nich siahnuť kedykoľvek aj vy. Efektívne spevnia celú spodnú časť nohy. Siahnite po jednom z chráničov ešte a zvýšte svoju bezpečnosť pri každej jazde.

KVALITNÉ CHRÁNIČE KONČATÍN - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie