Nohavice

Zobrazuje sa 1-40 z 49 položiek

Vhodné nohavice na bicykel by mali tvoriť jednu zo základných častí vašej výbavy. Pritom závisí predovšetkým od obdobia, v ktorom budete bicyklovať. Cez leto si vyberte kvalitné krátke nohavice. Tie sú zvyčajne bez zateplenia.

Cez zimu sú vhodné nohavice na zimu, v ktorých vám nebude chladno ani počas zimy. Sú vyrobené z materiálu s vysokou gramážou a vnútorným počesaním.

Zvyčajne majú predný diel zo softshellu. Nepremokavé nohavice na bicykel sú základ v daždivom a jesennom počasí. Niekedy sú tiež zateplené. Na bicykle tipu MTB čiže mountain bike nájdete v ponuke aj špeciálne MTB nohavice, ktoré sú určené o tohto terénu.

KVALITNÉ CYKLISTICKÉ NOHAVICE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie