Držiaky a stojany

Hľadáte držiak na bicykel na stenu alebo na auto? Máme všetky druhy, stačí si vybrať. Držiak vám uľahčí uskladnenie bicykla či už doma alebo pri ceste na výlet.

Zobrazuje sa 1-40 z 57 položiek

Stojan na bicykel je do bytu veľmi dôležitá pomôcka pre každého cyklistu, ktorý nemá možnosť ho uskladniť bicykel napríklad v pivnici. Vďaka stojanu odložíte bezpečne váš bicykel behom chvíle. Aké sú jeho hlavné výhody? Tou základnou je, že šetrí až 60 % odkladacieho priestoru. Odloženie je rýchle, pohodlné a oveľa bezpečnejšie. Väčšina stojanov má zvlnený protišmykový dizajn, vďaka ktorému sa koleso dobre zachytáva a tým pádom bráni skĺznutiu a jeho vypadnutiu.

Takéto stojany na stenu umožňujú vertikálne zachytenie bicykla a tým pádom sú vhodné do garáže, pivnice, skladu alebo aj do bytu. Stojany kombinujú plastové a kovové materiály, vďaka ktorým je váš bicykel v bezpečí a nepoškodí sa. Sú zároveň použiteľné na väčšinu bicyklov. Vhodné sú pre cestné bicykle, ťažké horské bicykle, skladacie bicykle, pánske, dámske aj detské bicykle.

Stojan sa umiestňuje pomocou skrutiek upevnením na stenu do požadovanej výšky. Bicykel oň potom upevníte na stenu v priebehu niekoľkých sekúnd.

NAJOBĽÚBENEJŠIE STOJANY NA BICYKEL

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie