Náboje

Hľadáte náboje na bicykel? Máme v ponuke kvalitné náboje na MTB, cestné bicykle, fixed biky, BMX a rôzne iné. Stačí si vybrať presne podľa vášho vkusu.

Zobrazuje sa 1-40 z 464 položiek

Náboj na bicykel sa vyberá najjednoduchšie podľa počtu špicov kolesa a typu bŕzd na bicykli. Ak máte na vašom bicykli kotúčové brzdy, vhodnejší bude náboj s prírubou na uchytenie kotúča. Najčastejšie sa používa šesť skrutiek alebo centrálna matica, tzv. Centerlock. Náboje môžu mať tiež rôznu šírku, pritom sa najčastejšie používa 100 mm na predný náboj a 135 mm na zadný náboj na bicykel. Avšak niekedy sa stretnete aj s označením boost, kedy má predný náboj šírku 110 mm a zadný náboj 148 mm. Medzi týmito dvomi variantmi býva aj medzistupeň.

V ponuke tiež nájdete rôzne druhy nábojov, ako sú MTB klasické, kotúčové, cestné alebo fixie náboje. Kvalitnejšie náboje na bicykel majú aj prepracované utesnenie náboja pre dlhú životnosť. Každý z nábojov má isté špecifikácie, preto si vyberte taký, ktorý bez problémov sadne na váš bicykel. Nezabudnite tiež na údržbu nábojov na bicykel, vďaka tomu sa vám bude šliapať jednoduchšie.

NAJLEPŠIE NÁBOJE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie