Nosiče batožiny

Zobrazuje sa 1-39 z 39 položiek

Ak používate mestský bicykel a z času na čas alebo častejšie na ňom potrebujete prepravovať menší náklad, zadný nosič na bicykel je ideálny.

Hravo naň zmestíte niekoľko drobností, prípadne naň upevníte menší ruksak alebo aktovku. V ponuke nájdete okrem zadného nosiča na bicykel aj predný.

Nosiče sa zväčša umiestňujú na zadné koleso alebo na prednú odpruženú vidlicu. Nosiče je navyše veľmi jednoduché pripomontovať a aj odmontovať zároveň. Ak tiež chodíte na dlhšie trasy a výlety, potom je pre vás nosič nevyhnutnosťou a dokáže vám uľahčiť množstvo vecí. Tiež vás odbremení od nosenia ťažkého ruksaku na vašom chrbte.

Bikepack a aktivita bikepacking je v súčasnosti veľmi obľúbenou a populárnou. Určite ju budete milovať aj vy so správnou výstrojou. Zadný nosič na bicykel je preto veľmi praktický na turistiku na bicykli, ale hodí sa aj na kratšie vzdialenosti. Mnohé z nich majú pevnú konštrukciu a budú maximálne spoľahlivé.

TOP 10 - NAJLEPŠIE NOSIČE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie