Ako sme začali ?

Na začiatku, okolo roku 2010, bola radosť z jazdenia a partia jazdcov, ktorí založili jeden z prvých freestyle BMX/MTB tímov a obchodov na Slovensku pod menom Junkride Crew. 10 rokov budujeme scénu, a zapájame sa takmer do všetkého, čo s týmto športom súvisí od jazdenia, natáčania videí, stavby bikeparkov, ich údržbu, organizovanie akcií, predaj bicyklov, distribúciu, servis až po tréning jazdcov.

Vznik RIDEPRO

Junkride je projekt, ktorý vznikol z ničoho a postupne sa rozvíjal a stále sa rozvíja vo svojom segmente. My sa ale chceme rozširovať ešte ďalej, stále máme množstvo cieľov a vízií, ktoré chceme dosahovať. Preto sme objavili RIDEPRO, vďaka ktorému sa môžeme vybrať novými smermi a budovať niečo ešte väčšie.

RIDEPRO Obchod

RIDEPRO je značka, prostredníctvom ktorej partia jazdcov šíri šport medzi ľudí a zabezpečuje im podmienky a vybavenie na jazdenie. RIDEPRO je obchod so sídlom v RIDEPRO PARKu v Šuranoch a online.  V obchode nájdete kompletnú výbavu na jazdenie hlavne na horskú cyklistiku, ale aj iné druhy cyklistiky a ďalšie športy, pri ktorých sa jazdí ako skateboardy, kolobežky, snowboardy, wakeboardy a podobne.

Motto RIDEPRO: Nechoď. Jazdi ! Profesionálne...

Kto je RIDEPRO ?

RIDEPRO je Team jazdcov, ktorí robia pre šport viac než len to že jazdia. Staráme sa o svoje bikeparky, organizujeme akcie, exhibície, pomáhame ostatným jazdcom, trénujeme, servisujeme, predávame bicykle a šírime tento šport ! Zostava teamu vychádza z Junkride Crew a postupne sa bude rozrastať aj o ďalších jazdcov aj v ďalších športoch, ktorým sa bude RIDEPRO venovať.

Marek Konkoly

MTB Rider, Founder

Tomáš Habaj

BMX Rider, Service, Warehouse

Adrian Bujalko

MTB Rider, SEO

Pavol Hraško

MTB Rider, Coach

Filip Pobočík

MTB Rider, Photographer, Videomaker

RIDEPRO PARK

RIDEPRO sídli v Šuranoch na Partizánskej ulici, kde sa spojil s Junkride Freestyle Park Šurany. Nachádza sa tu showroom a náš sklad priamo v hale. Môžete si u nás kúpiť alebo požičať vybavenie a hneď si zajazdiť na bicykli, skateboarde, korčuliach alebo kolobežke. Park obsahuje rôzne rampy, prekážky, tréningovú zónu s trampolínou, fomapit a plánujeme aj pumptrack. Park obsahuje aj vonkajšiu zónu kde sa nachádza betónový skatepark a dirt jump dráha.

RIDEPRO Park = Junkride Freestyle Park Šurany

  • SHOWROOM
  • SHOP
  • SERVICE
  • BIKEPARK
  • SKATEPARK
  • FOAMPIT
  • TRAMPOLÍNA
  • DIRT JUMP
4
ROKOV

fungovania bike haly a skúseností s predajom bicyklov a príslušenstva

0
SLEDOVATEĽOV

na sociálnych sieťach Instagram a Facebook

0
OBJEDNÁVOK

vybavených cez náš e-shop

0
ZÁKAZNÍKOV

nákúpilo u nás

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie