Odpružené sedlovky

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Odpružené sedlovky

Odpružená sedlovka má oproti tej klasickej rad niekoľkých výhod. Obľubujú ju predovšetkým cyklisti, ktorí majú pri dlhších jazdách problémy s chrbticou. Jej výhoda je tá, že tlmí nárazy od drobných nerovností na ceste. Predovšetkým pri dlhších cestách môže výrazne pomôcť a oddialiť únavu.

Vďaka odpruženej sedlovke nájdete svoje pohodlie. V portfóliu ju majú mnohí výrobcovia bicyklov, preto si sami vyberte to, čo vám najlepšie vyhovuje. Ak si vyberiete správu sedlovku, nemusíte sa báť húpania ale veľkého zapruženia. Pri jazde na rozbitej alebo kamenistej ceste je táto sedlovka ideálna, pretože dobre pohlcuje nepríjemné vibrácie. Odpružená sedlovka teda môže predstavovať pre cyklistu veľkú výhodu, hoci na jej benefit sa v priebehu posledných rokov už zabudlo.

Majú však niekoľko malých nevýhod, medzi ktoré patrí mierna zmena pozície a tiež skrátenie vzdialenosti medzi seldom a klinami. Budete si tiež musieť zvyknúť na mierne pohupovanie na ceste, ale popri výhodám sú tieto vlastnosti postrádateľné.

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie