Odrážadlá

Zobrazuje sa 1-24 z 24 položiek

Detské odrážadlá

Detské odrážadlá sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každého malého bádateľa. Vďaka odrážadlu dieťa získa základné jazdné návyky a tiež väčšiu stabilitu. Najčastejšie sú v podobe bicykla, motorky alebo auta a pre dieťa predstavujú veľa zábavy.

Sú základom pre vývoj detskej motoriky. Odrážadlo je pre dieťa aktuálne v momente jeho prvých krokov. V tomto veku však siahnite ideálne skôr pre štvorkolesových motorkách, ktoré nemajú ostré hrany a sú stabilné. Keď dieťa nadobudne stabilitu a s jeho zvyšujúcim sa vekom môžete siahnuť aj po bicykli bez pedálov, z ktorého je to už potom len krôčik ku skutočnému bicyklu.

Najtypickejším prevedením týchto odrážadiel je plast, ale nájdete ich aj v mnohých iných materiáloch, ako, napríklad, drevo. Ich výhodou je tiež, že sú ľahké a skladné. Zamerajte sa na to, aby dieťa došlaplo celou nohou na zem, potom má odrážadlo správnu výšku. K vybraným môžete následne kúpiť aj prídavné pedále na vytvorenie bicykla.

TOP 10 - NAJLEPŠIE DETSKÉ ODRÁŽADLÁ

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie