Plášte

Plášte na bicykel sú jedným z najdôležitejších komponentov. Rozhodne sa neoplatí šetriť. V našej ponuke nájdete plášte na všetky disciplíny. V ponuke máme 20" - 24" - 26" - 27,5" - 28" a 29". Stačí si vybrať podľa vašich preferencií.

Zobrazuje sa 1-40 z 878 položiek

Pri výbere plášťa na bicykel je v prvom potrebné vybrať si správny rozmer.

Pri výbere správneho plášťa zvážte rozmer, výšku ventilu kvôli výške ráfiku a typ – galuskový alebo auto ventil. Plášte resp. pneumatiky na bicykle vo veľkostiach 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 27.5, 29 palcov. Ten je uvádzaný najčastejšie ako vnútorný priemer plášťa a jeho šírka sa udáva v mm alebo v palcoch.

Predtým, ako budete kupovať plášť na bicykel je vždy dobré si pozrieť odporúčania výrobcu vašich komponentov. Pri kúpe plášťa je tiež ešte najčastejšie potrebné dokúpiť si aj ventil a dušu (v prípade, že nevozíte bezdušové plášte). Pri niektorých plášťoch sa stretnete aj s udávaným údajom TPI, čo znamená počet vlákien na palec. Čím je tento údaj väčší, tým je plášť ľahší a má menší valivý odpor. No býva však aj menej odolný. Aktuálne obľúbenou alternatívou je aj bezdušové prevedenie.

Tie sú vo svete cyklistiky čoraz populárnejšie. Ich výhodou je, že dlhodobejšie udržia stály tlak, dajú sa dofúkať aj na menšie tlaky a sú menej náchylné na defekty. Zo značiek sú veľmi populárke Maxxis plášte a plášte Schwalbe. Značka Maxxis s viac ako 50-ročnou históriou vo výrobe plášťov. V neposlednom rade nemusíte ostať len pri klasickej čiernej farbe, pretože na trhu nájdete aj farebné plášte na bicykel.

NAJLEPŠIE PLÁŠTE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie