Prívesné vozíky

Prívesné vozíky k bicyklu na vozenie detí sú moderný spôsob ako priviesť deti k bicyklovaniu už od útleho veku. Vyberte si zo širokej ponuky vozíkov.

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Hľadáte spôsob, ako voziť na bicykli malé deti alebo psa? Zvážte vozík na bicykel. Prívesný vozík na bicykel je však vhodný aj na množstvo ďalších účelov. Je to ideálne riešenie pre cyklistov, ktorí potrebujú z času na čas na svojom bicykli niečo prepraviť.

Prívesný vozík na bicykel zároveň umožňuje pohodlné upevnenie, ktoré zvládne každý. Vozík na bicykel pre deti sa hodí každému cyklistovi, ktorý chce brať na výlety aj svoje deti. Na trhu nájdete vozíky pre jedno alebo dve deti a sú veľmi pohodlné a bezpečné.

Ak máte psa, vozík pre psa na bicykel je skvelý spôsob, ako ho prepraviť.

NAJLEPŠIE PRÍVESNÉ VOZÍKY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie