Quad korčule

Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek

Dvojradové korčule

Klasické dvojradové korčule, ktoré sú určené predovšetkým na krasokorčulovanie zažívajú obrovský boom. Kým ich dizajn býva podobný ako pri klasických korčuliach, majú spolu 4 kolieska v dvoch radoch za sebou.

V porovnaní s normálnymi korčulami umožňujú robiť viac trikov, tancovať, a podobne. Vďaka nim získate celkom nový pôžitok z korčulovania. Vyznačujú sa špeciálnym dizajnom, preto je iba na vás, pre aké korčule sa rozhodnete. Vždy si ich však vyberajte aj podľa pevného zapínania a pevného ložiska.

Tieto korčule boli vynájdené už v roku 1743 a na čas stratili svoju popularitu, dnes sú však opäť tu a dnes sú tieto retro kúsky naozaj obľúbené. Dokonca sú určené aj na korčulovanie v interiéri. Topánky sú v dvoch typoch. Jeden druh je vyšší a pripomína klasické krasokorčuliarske korčule. Druhý typ je naopak podobný teniske a je viac flexibilný. Vyberte si tie, ktoré vám vyhovujú. V prvom rade zohľadnite funkčnosť a potom tiež dizajn.

TOP 10 - NAJLEPŠIE DVOJRADOVÉ KORČULE

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie