Reťaze

Hľadáte kvalitnú reťaz na bicykel? Máme pre vás tie najkvalitnejšie reťaze. Reťaz je základ kvalitného pojazdu. Nepodceňte to!

Zobrazuje sa 1-40 z 131 položiek

Aby vám bicykel správne radil, je dobré mať reťaz na bicykel v skvelej kondícií.

Čistú reťaz na bicykel je potrebné mazať a po určitom čase bude potrebovať aj výmenu. Ak vaša reťaz na bicykel nie je funkčná v plnej miere, nie vždy je potrebné vymieňať ju celú. V mnohým prípadoch vám pomôže spojka reťaze alebo nitovač reťaze.  Sú to súčiastky, ktoré spájajú jednotlivé články a reťaz sa montuje alebo demontuje práve spojkami alebo nitovaním.

Ak si však chcete zaobstarať úplne novú reťaz, zvoľte si takú, ktorá má vyššiu trvanlivosť, a teda aj kvalitnejšiu použitú oceľ. Jazda na bicykli totiž reťaz opotrebováva.

Reťaz na bicykel sa skladá z vnútorných a vonkajších oceľových článkov, ktoré sa spájajú čapmi.

Základom kvalitnej a modernej reťaze pritom je, aby sa vyrábala na “pol palcového zubu” (angl. “one-half inch pitch”). Nie všetky modely reťazí sú však zameniteľné a je treba si vybrať tú správnu.

TOP 10 - NAJLEPŠIE REŤAZE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie