Sedačky pre deti

Doprajte si cyklo výlet s vaším dieťaťom. Kvalitná detská sedačka na bicykel je skvelé rozhodnutie. Pri výbere sledujte hlavne umiestnenie sedačky (predná alebo zadná) a nosnosť sedačky.

Zobrazuje sa 1-16 z 16 položiek

Detská sedačka na bicykel je skutočne skvelým rozhodnutím. Od určitého veku dieťaťa, je detská sedačka na bicykel celkom prirodzená a vaše dieťa si cykloturistiku určite obľúbi. Štandardný vek na to, kedy môžete dieťa umiestniť do cyklosedačky je od jeho 9 mesiacov, kedy už samostatne sedí, má vyvinutú chrbticu a bez problémov drží hlavičku. V niektorých prípadoch to môže byť až od 12 mesiacov. Rozhodnutie je v prvom rade na samotných rodičoch.

Na trhu sú dostupné dva druhy sedačiek, a to je sedačka vpredu na bicykli a sedačka vzadu. Sedačka vpredu je určená hlavne pre deti do 15 kg a na menšie trasy. Jej výhodou je, že máte dieťa pod dohľadom, ale nechráni pred vetrom, obmedzuje pohyb nôh a má komplikovanejšiu montáž. Oproti tomu je sedačka vzadu pre dieťa pohodlnejšia. Výhodou je, že chráni pred vetrom, dieťa má v nej viac miesta a má z nej lepší výhľad.

TOP 5 - NAJLEPŠIE SEDAČKY PRE DETI - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie