Sedlové objímky

Potrebujete novú sedlovú objímku? Vyberte si z našej širokej ponuky objímok v rôznych farbách a rozmeroch.

Zobrazuje sa 1-40 z 113 položiek

Sedlová objímka slúži na to, aby sa dalo sedlo stiahnuť a tým pádom bude držať v danej polohe.

Zatiahnutie sedlovky je veľmi dôležité na to, aby bolo sedlo maximálne stabilné pre jazdca a zároveň, aby bolo flexibilné z hľadiska nastavenia výšky.

Nastavenie výšky funguje prostredníctvom sedlovej trubky a sedák sa dá po nej flexibilne presúvať hore alebo dolu. Niektoré sedlá majú rýchloupinák alebo sa dajú stiahnuť prostredníctvom imbusového šróbika. Pred kúpou objímky si preverte, akým spôsobom funguje tá vaša. Objímky sa vyrábajú buď pevné alebo ich nájdete aj odpružené.

Najdôležitejším parametrom pri výbere je veľkosť priemeru vašej sedlkovky. Dnes už sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach, ale aj v mnohých materiáloch. Priemer sedlovky je najčastejšie 31,6 mm, 31,8 mm alebo 34,9 mm.

Nezľaknite sa tiež ceny objímky. Mohlo by sa zdať, že je to veľmi lacný komponent, ale jeho cena sa pohybuje v niekoľkých desiatkach Eur. Vyberte si kvalitnú objímku.

KVALITNÉ SEDLOVÉ OBJÍMKY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie