Servisné stojany

Opravujte svoj bicykel v pohodlí. Servisné stojany vám zabezpečia pohodlie pri menších ale i väčších opravách a servise vášho bicykla.

Zobrazuje sa 1-40 z 43 položiek

Servisné stojany

Servisný stojan na bicykel je vynikajúcou pomôckou na domáce opravy a úpravy bicyklov. Je ľahký, skladný a pohodlný na používanie. Taktiež sa skvele hodí pred pretekmi. Je ideálny pre klasické horské bicycle, nie pre elektrické bicykle kvôli ich hmotnosti. Použijete ho, napríklad, pri výmene bowdenov a laniek, oprave bŕzd a ich nastavení, pre výmenu a mazanie reťaze, a podobne. Je to šikovný a užitočný pomocník.

Niektoré stojany majú aj špeciálne upínanie, vďaka ktorému ho môžete uchytiť o 360 stupňov, a tak šetria váš chrbát. Vynikajúco sa s nimi pracuje buď v garáži alebo v suteréne.

TOP 10 - NAJLEPŠIE SERVISNÉ STOJANY

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie