Stojany

Stojan na bicykel oceníte počas každého cyklo výjazdu. Oprite si bicykel pohodlne vždy a všade.

Zobrazuje sa 1-40 z 50 položiek

Všetci aktívni cyklisti musia v neposlednom rade myslieť aj na bezpečnosť seba a svojho bicykla. Jeho súčasťou by mal byť aj stojan na bicykel na zem, pretože nie vždy a všade nájdete stojan, do ktorého môžeho váš bicykel oprieť.

Myslite aj na údržbu vášho bicykla a kvalitné príslušenstvo. Ak si potrebujete počas vašej jazdy odbehnúť do obchodu alebo spraviť si fotku, stojan na bicykel je veľmi praktický. Navyše, zabránite tiež jeho mechanickému poškodeniu v porovnaní s tým, ak by ste ho opierali o stenu. A v neposlednom rade zvýšite tiež celkovú bezpečnosť a riziko pred jeho odcudzením a krádežou. V našej ponuke nájdete množstvo kvalitných stojanov na bicykel, ktoré majú jedno alebo obojstranné ukotvenie a sú ideálne na exteriér. Vyberte si z množstva stojanov, ktoré sa hodia buď na odstavenie vášho bicykla v prírode alebo v meste. Je to jeden zo spôsobov, vďaka ktorým bude váš bicykel zaručene v bezpečí.

Hľadáš kvalitný stojan na bicykel? Stačí si vybrať ten pravý presne pre teba. Od teraz už nemusíš svoj bicykel len tak hádzať na zem! V našej ponuke nájdeš stojany v rôznych farbách, dĺžkach a taktiež v rôznom prevedení.

TOP 5 - NAJLEPŠIE STOJANY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie