Teleskopické sedlovky

Zobrazuje sa 1-40 z 270 položiek

Patríte medzi náročných cyklistov? Potom oceníte možnosť vybrať si z množstva teleskopických sedloviek.

Tie vám umožňujú meniť výšku sedla bez toho, aby ste museli zísť z bicykla. To je ideálne hlavne v náročnom teréne. Montáž teleskopickej sedlovky je celkom jednoduchý a zvládnete ho aj sami. Populárne sú najmä teleskopické sedlovky, ktoré majú vnútorné vedenie, ale ovládať ich môžete aj pomocou vonkajšieho vedenia. Výška zdvihu, ktorá je dôležitý parameter pri teleskopických sedlovkách sa pohybuje obyčajne na úrovni 65 až 175 mm.

Používanie teleskopických sedloviek je v súčasnosti veľmi populárne a tie najmodernejšie sa ovládajú bezdrôtovo elektronicky. Pri jej výbere sa nezabudnite zamerať na správnu veľkosť a priemer.

Ten je najčastejšie od 30,9 a 31,6 mm. Väčšinou sú vyrobené z karbónu. Objavte tiež množstvo recenzií, vďaka ktorým sa budete môcť jednoducho rozhodnúť, ktorá z teleskopických sedloviek je pre vás vhodná. Objavte ich za skvelú cenu a presne podľa vašich predstáv.

NAJLEPŠIE TELESKOPICKÉ SEDLOVKY - TOP 5

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie