Trenažéry

Hľadáte trenažéry na bicyklovanie? Máme pre vás širokú ponuku cyklotrenažérov na zadné koleso. Stačí si vybrať presne podľa vašich potrieb.

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Cyklotrenažér je skvelý spôsob, ako aj v interiéri budovať svoje cyklistické schopnosti. Na trhu nájdete množstvo typov cyklotrenažéra.

Ak máte kvalitný horský bicykel, je vhodné zvážiť cyklotrenažér na zadné koleso. Vďaka nemu si nebudete musieť zaobstarávať veľký cyklotrenažér alebo spinningový bicykel. Jeho výhodou tiež je, že je spravidla oveľa lacnejší.

Nastavenie odporu je takmer rovnaké ako pri cyklotrenažéry a niektoré z nich majú aj funkciu simulovania prevýšenia. Je to skvelý spôsob, ako sa dostať do kondície, pretože na ňom trénujete nielen cyklistiku, ale aj posilňujete.

Hodí sa na udržanie kondície aj na spaľovanie tuku, prípadne kardio.

NAJLEPŠIE CYKLOTRENAŽÉRY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie