Zámky

Chráňte svoj bicykel za každých okoľností. Vyberte si kvalitný zámok na bicykel, ktorý zabezpečí bicykel v každej situácii.

Zobrazuje sa 1-40 z 190 položiek

Kedykoľvek nechávate svoj bicykel mimo vášho dohľadu, použite ten najlepší zámok, hlavne vtedy, ak si ho potrebujete naozaj dobre ochrániť. Zvýši vašu bezpečnosť na cestách, ale aj pri uskladnení v spoločných priestoroch. Kvalita výberu zámku by mala byť primeraná cene bicykla. Vo všeobecnosti je najodolnejší skladací zámok. Najbezpečnejší zámok na bicykel z hľadiska bezpečnosti je zámok vybavený kódom, zámok na bicykel s alarmom alebo NFC technológia s mobilom.

Oceľový zámok na bicykel je v porovnaní s klasickým káblovým cyklozámkom oveľa bezpečnejší.  Najlepší zámok je o niečo drahší, ale spoľahlivý oceľový zámok typu U s dvojnásobným zámkoch na oboch koncoch. Dobrou alternatívou je tiež oceľová reťaz alebo hrubé oceľové lano.

Štandardne máte k dispozícií na výber tieto druhy zámkov – reťaz, typ U, skladací a káblový. Káblový zámok je najlacnejšou alternatívou a najkvalitnejšou je reťaz. Vhodné doplnky sú alarm či kódovací systém. Zámok na bicykel s alarmom je najdrahší typ.

TOP 10 - NAJLEPŠÍ ZÁMOK NA BICYKEL - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie