Značka 661 - SixSixOne - Zoznam produktov

661 je značka, ktorá stelesňuje ochranu pre jazdcov všetkých kategórií. Či už je to dirtjump alebo street, vychovala nespočetných jazdcov po celom svete. Vytvorila impozantnú armádu verných jazdcov, ktorí nechcú nič iné, ako každý deň posúvať svoje hranice s vedomím, že 661 chániče ich ochránia.

661 je značka, ktorá stelesňuje ochranu pre jazdcov všetkých kategórií. Či už je to dirtjump alebo street, vychovala nespočetných jazdcov po celom svete. Vytvorila impozantnú armádu verných jazdcov, ktorí nechcú nič iné, ako každý deň posúvať svoje hranice s vedomím, že 661 chániče ich ochránia. Spoločnosť bola založená v južnej Kalifornii v roku 1999 a vydala sa cestou, ktorá bude vyrábať vysoko odolné chrániče. To rýchlo viedlo k vytvoreniu jedného z najuznávanejších log na najlepších tratiach, alebo parkov.

Menej
Zobrazuje sa 1-40 z 152 položiek

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie