Značka Blazer - Zoznam produktov

Blazer a Blazer Pro je kvalitná značka anglických freestyle kolobežiek. V jej portfóliu nájdete nielen kolobežky, ale aj kolieska či ďalšie rôzne doplnky. Medzi náhradnými dielmi nájdete viac-menej všetko, čo by ste mohli potrebovať. Sú to: dosky, kolieska na kolobežku, brzdy, headsety, ale aj pegy a objímky. Okrem iného si aj terény Blazer Scooter vrátane kovaného FMK1 si tiež získali prekvapivú pozornosť pre svoju spoľahlivosť a hodnotu. Technicky sú oveľa lepšie, než v porovnaní s inými. Najnovšia z radu kolobežiek je kolobežka Blazer Pro Raider, ktorá je nová pre rok 2020, ale vyrába sa už roky.

Túto značku si obľúbili jazdci predovšetkým po celej Európe, pretože vďaka nej si môžu svoju freestyle kolobežku vylepšiť rôznymi náhradnými dielmi. Blazer má nielen dostupné všetky diely, ktoré by ste mohli potrebovať, ale navyše ich kúpite za skvelé ceny. Vyber si zo širokej ponuky komplet kolobežiek, koliesok a iných doplnkov.

Zobrazuje sa 1-16 z 16 položiek

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie