Značka Cane Creek - Zoznam produktov

Americká spoločnosť Cane Creek vznikla v roku 1992. Jej najväčším prínosom pre bicyklový svet je Aheadset. Revolučný systém ktorý zmenil uchytávanie vidlíc a predstavcov už navždy. V momentálnej dobre Cane Creek konštruuje vidlice, tlmiče, kľuky alebo ďalšie hlavové zloženia. 

Americká spoločnosť Cane Creek vznikla v roku 1992. Jej najväčším prínosom pre bicyklový svet je Aheadset. Revolučný systém ktorý zmenil uchytávanie vidlíc a predstavcov už navždy. V momentálnej dobre Cane Creek konštruuje vidlice, tlmiče, kľuky alebo ďalšie hlavové zloženia. K ich porfóliu patrí najnovšia novinka z pece konštruktérov vidlica Cane Creek Helm alebo rokmi overená klasia tlmič Cane Creek Double Barrel. Cane Creek sa rozhodne nebojí investovať, experimentovať a ani inovovať. Pri týchto počinoch vznikol nápad použiť titán na kľuky. Po dlhých mesiacoch navrhovania a testovania sa Cane Creek môže pochváliť aj prvými titánovými kľukami na trhu. 

Menej
Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie