Značka District - Zoznam produktov

Značka District Freestyle Scooter Co. sa označuje ako priekopnícka značka moderného hnutia freestyle scooteringu a nastavuje štandard pre dizajn, výrobu a výdrž kolobežiek. V roku 2007 bola District prvá značka ktorá začala rozvíjať custom komponenty a doplnky pre kolobežky. Predstavila takzvané „unstripable“ skrutky, zlepšila životnosť objímok a v roku 2008 predstavila v tej dobe najľahšiu a zároveň najpevnejšiu dosku DK-1, ktorá vtedy nemala konkurenciu. V roku 2009 priniesla značka na trh „slide-in“ zasúvacie brzdy, ktorých výhoda bola jazdenie bez rušivých zvukov z brzdy. V roku 2011 to boli zasa ikonické V4 komplety, ktoré boli dostupné po celom svete.

Na celom svete nenájdete jediného jazdca alebo majiteľa obchodu, ktorý by nepoznal District Scooters. District je originálna značka freestylových kolobežiek, ktorá oddeľuje najkvalitnejšie kolobežky a komponenty od skladacích hračiek z minulosti. Mnoho z najskúsenejších jazdcov sa zaoberá vývojom a testovaním produktov od samotných začiatkov značky. Ako globálny tím slúži District jednej misii: navždy posúvať hranice umenia freestyle jazdenia.

Dnes je District vysoko vyvinutou a globálne uznávanou značkou s nezastaviteľnou misiou vytvárať tie najlepšie produkty na svete. Verná svojmu názvu, produktová rada District pochádza od jediného samostatného výrobcu, ktorý sa stopercentne venuje rozvoju freestylových kolobežiek. S ústredím v Európe a Spojených štátoch hrdo slúžia rozmanitej a medzinárodnej základni jazdcov s najkvalitnejšími produktmi na trhu. Od najnáročnejších jazdcov až po deti, ktoré práve začínajú na kolobežke - District ponúka bezkonkurenčné freestylové jazdenie.

Zobrazuje sa 1-24 z 24 položiek

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie