Značka Remerx - Zoznam produktov

Česká značka a rodinná firma. Ich cieľom je vyrábať špičkové ráfiky, komponenty na zapletené kolesá ale aj samotné zapletené kolesá. Remerx spracováva výhradne európske certifikované materiály tej najvyššej kvality. Remerx je vybavený najmodernejším výrobným aj vývojovým vybavením ktoré sa zdokonaľuje už takmer 30 rokov.

Česká značka a rodinná firma. Ich cieľom je vyrábať špičkové ráfiky, komponenty na zapletené kolesá ale aj samotné zapletené kolesá. Remerx spracováva výhradne európske certifikované materiály tej najvyššej kvality. Remerx je vybavený najmodernejším výrobným aj vývojovým vybavením ktoré sa zdokonaľuje už takmer 30 rokov. Neustále inovácie technológií aby odpovedali najmodernejším trendom. Čo sa týka priamo výrobkov, Remerx poskytuje zapletené kolesá, ráfiky ale aj náboje. Vyrobené z kvalitných zliatin hliníka a priemyselných ložísk kde je kladený dôraz  na kvalitu a dizajn samotného produktu. 

 

Menej
Zobrazuje sa 1-40 z 160 položiek

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie