Značka Trelock - Zoznam produktov

Tím TRELOCK sa hlási k tradícii značky a berie inovácie v zámkoch a osvetlení bicyklov veľmi vážne - v prospech všetkých cyklistov. Spoločnosť TRELOCK znamená dôveru, technickú spôsobilosť a fascinujúce výrobky so spoľahlivými funkciami a testovanou kvalitou. Prepracovaný vzhľad v kombinácii s najmodernejšou bezpečnostnou a svetelnou technológiou.

Tím TRELOCK sa hlási k tradícii značky a berie inovácie v zámkoch a osvetlení bicyklov veľmi vážne - v prospech všetkých cyklistov. Spoločnosť TRELOCK znamená dôveru, technickú spôsobilosť a fascinujúce výrobky so spoľahlivými funkciami a testovanou kvalitou. Prepracovaný vzhľad v kombinácii s najmodernejšou bezpečnostnou a svetelnou technológiou. To bol cieľ pri vývoji nového jazyka dizajnu produktov spoločnosti TRELOCK. Štíhlejší tvar, prvotriedne povrchy a materiály najvyššej kvality charakterizujú tohtoročné produktové inovácie novým smerom. Jemná farebná škála je prispôsobená najmä potrebám náročných cyklistov s kvalitnými bicyklami a elektrobicyklami. Vysoký štandard kvality stelesňuje každý zamestnanec. Toto umožňuje nepretržitý proces kvality od vývoja a výroby produktu až po servis. TRELOCK sa vyrába v moderných zariadeniach skúšobných laboratórií, kde sa používajú všetky potrebné skúšobné metódy. Výrobky TRELOCK spĺňajú kvalitatívne kritériá najdôležitejších kontrolných orgánov a podľa toho boli ocenené najdôležitejšími medzinárodne uznávanými certifikátmi.

Menej
Zobrazuje sa 1-40 z 66 položiek

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie