Zrkadlá

Myslíte si, že spätné zrkadlá sú iba na motocykel? Vôbec nie, zrkadlá na bicykel sú stále viac rozširujúcim sa trendom vo svete cyklistiky.

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Zrkadlo na bicykel je základným prvkom bezpečnosti. Optimálne je spätné zrkadlo na bicykel, vďaka ktorému sa nebudete musieť obzerať, aby ste sa neohrozovali pri jazde. Zrkadlo na bicykel je možné namontovať na rôzne časti vášho bicykla.

Je ideálne predovšetkým na bicyklovanie na voľný čas a cyklistiku v meste. Tie kvalitnejšie sú vyrobené z nerozbitného ABS chrómu. Vďaka tomu budete mať jednoducho pod kontrolou, čo sa deje za vami.

Spätné zrkadlo na cestný bicykel môžete mať namontované na riadidlách alebo na helme. Zrkadlo je zvyčajne z plastu alebo zo spomínaného chrómu, je okrúhle a ohybné. Uľahčí a spríjemní vám akúkoľvek jazdu.

TOP 10 - NAJLEPŠIE ZRKADLÁ NA BICYKEL - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie