Brzdové kotúče

Zobrazuje sa 1-35 z 35 položiek

Potrebujete brzdové kotúče na bicykel? V našej ponuke nájdete modely pre rôzne typy bicyklov.

Práve brzdové kotúče na bicykel sú veľmi dôležitým bezpečnostným prvkom, preto sa tu vyžaduje ich extrémna pevnosť a spoľahlivosť. Každý komponent musí byť vyrobený tak, aby vydržal akýkoľvek nátlak a poveternostné podmienky.

Najčastejším materiálom na ich výrobu je oceľ alebo hliník. Niektoré z nich využívajú aj unikátny trojvrstvový kotúč či kotúče na celoodpružené bicykle alebo bicykle s veľkým priemerom kolies.

Veľmi obľúbený je aj Shimano kotúč, ktorý má jednoduché a rýchle upevnenie systémom Center Lock. Najčastejší priemer je 180 mm tak, aby sadli na širokú škálu bicyklov. Môžu mať však aj iný požadovaný priemer, a to napríklad 160 alebo 203 mm. Podľa typu náboju sa uchytáva pomocou 6 skrutiek alebo spomínaného systému Center Lock. Brzdový kotúč je z hľadiska bezpečnosti veľmi dôležitou súčasťou bicykla, preto ich výber rozhodne nepodceňujte.

NAJLEPŠIE BRZDOVÉ KOTÚČE

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie