Obuv na bicykel

Kvalitná obuv na bicykel je základom dobrého pocitu z jazdy. Vyberte si zo širokej ponuky. Hľadáte tretry, freerideové topánky alebo iné? Máme všetko.

Zobrazuje sa 1-40 z 492 položiek

Obuv na bicykel je nesmierne dôležitá a predurčuje celkové pohodlie ako aj schopnosť ovládať bicykel. Aká je vhodná obuv na bicykel? Závisí predovšetkým od toho, aký bicykel máte. Kvalitné cyklistické tretry umožňujú lepší prenos sily na pedále.

Mtb tretry zase umožňujú dosiahnuť maximálnu výkonnosť bicyklovania a zároveň pohodlie pri nosení. Investícia do kvalitnej cyklistickej obuvi je síce vyššia, ale rozhodne za to stojí. V ponuke je okrem ďalších značiek aj značka topánok na bicykel five ten. Táto značka cyklistickej obuvi je známa predovšetkým v kategóriách DH a Enduro.

Svoj výber obuvi zvážne hlavne podľa toho, aký štýl cyklistiky obľubujete. Každý profesionálny cyklista by mal mať cyklistické topánky, ktoré sú praktické a poskytnú nohe vysoký komfort. Jednými z veľmi obľúbených sú MTB modely, ktoré majú priedušný materiál. Väčšina z nich má aj odľahčenú konštrukciu, vďaka ktorej sa vám budú dobre nosiť. MTB obuv disponuje našliapným systémom, ktorý sa dá jednoducho namontovať na pedál. Nikdy sa tak nestane, že by vám z neho noha skĺzla. O príjemné nosenie a nohy bez pľuzgierov či odrenín sa stará nielen ergonomická konštrukcia, ale taktiež polstrovanie na päte a jazyku.Niektoré topánky majú jednoduchý a minimalistický dizajn. Iné disponujú zaujímavým vzorom alebo veľkým logom. Väčšina je však v čiernom prevedení.

NÁŠ VÝBER KVALITNÝCH TOPÁNOK NA BICYKEL

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie