Oblečenie na bicykel

Beriete bicyklovanie vážne? V tom prípade je oblečenie na bicykel nevyhnutnosťou a to hlavne cyklodresy, cyklistické nohavice, rukavice a cyklistická prilba. Vyberte si zo širokej ponuky cyklooblečenia za super cenu.

Zobrazuje sa 1-40 z 2745 položiek

Ak ste fanúšikom bicyklovania nielen cez leto, ale aj na jeseň a v zime, je potrebná jedna nevyhnutná zmena a tou je vaše oblečenie. Oblečenie v zime, ktoré si dávate na bicykel, musí byť dostatočne teplé, aby vám v ňom nebola zima, ale aj mäkké, aby ste sa v ňom mohli hýbať. Základom je nepremokavé oblečenie na bicykel a termo oblečenie.

Aké oblečenie na bicykel si vybrať? Vyberajte si podľa viacerých kritériií. A to, napríklad, podľa toho, či preferujete hrubšie oblečenie alebo radšej niekoľko vrstiev. Tiež je dôležité, v akých podmienkach sa chystáte jazdiť a ako dlho. V neposlednom rade zohľadnite aj cenu. K originálnemu cyklystickému oblečeniu patria cyklodresy, cyklistické nohavicerukavicecyklistická prilba. Ak preferujete oblečenie cyklistickej značky, určite zvážte oblečenie Kellys, ktoré je kvalitné a veľmi ľahké na nosenie. V sortimente nájdete množstvo druhov oblečenia podľa vašich preferencií – vrátane vodoodolného a vetruvzdorného oblečenia.

KVALITNÉ OBLEČENIE NA BICYKEL - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie