Blatníky

Blatník na bicykel je nevyhnutnou súčasťou takmer každého druhu bicykla. Vyberte si z rôznych modelov presne pre váš bicykel.

Zobrazuje sa 1-40 z 277 položiek

Blatníky na bicykel sú nevyhnutnou súčasťou horských, trekingových, ale aj mestských bicyklov. Ich úlohou je zachytiť všetky nečistoty, a to hlavne blato pri jazde v teréne. Ak chcete jazdiť na bicykli v mokrom teréne, ich funkcia je nenahraditeľná. Ich základnou výhodou je čistejší bicykel a aj oblečenie. Zároveň ochránia rám a komponenty pred špinou alebo pred soľou.

Blatníky pripevníte na akýkoľvek bicykel. Štardardné veľkosti blatníkov sú na bicykel o veľkosti kolies 20 až 29 palcov a väčšinou sa uchytávajú na vidlice. Blatníky na horský bicykel či blatníky na crossový bicykel sú rovnako nevyhnutné, pretože umožňujú lepšiu jazdu v horskom teréne, a to najmä v prípade nepriaznivého počasia.

Pred kúpou blatníkov zvažujte predovšetkým podľa toho, aký typ bicykla máte. Blatníky na mestský bicykel alebo na cyklocross nie sú úplne rovnaké. V neposlednom rade vždy dobre zmerajte vnútornú šírku vidlice a šírku plášťa. Najčastejšie sa používa blatník na bicykel 29“.

NAJOBĽÚBENEJŠIE BLATNÍKY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie