Brzdy

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek

Základom bezpečnosti kolobežiek sú kvalitné brzdy. Pri pravidelnom používaní sa môžu opotrebovať, a preto je nutné vymeniť ich. Na trhu sa stretnete s viacerými typmi a modelmi.

Spravidla sa však rozdeľujú na dva typy a to pružinové a flex fender. Pružinové sú bežné, vhodné skôr na klasické kolobežkovanie. Flex fender sú najvhodnejším typom pre freestyle kolobežky. Ich výhodou je najmä to, že sú odolnejšie.

Brzdy na kolobežku sa montujú na zadnú časť. Používajú sa veľmi jednoducho. Pri nákupe je dôležité sledovať kompatibilitu s vašou kolobežkou. Nie všetky brzdy sú univerzálne. Niektoré nemusia sadnúť. To, či je brzda pre vašu kolobežku vhodná, zistíte po prečítaní informácií o výrobku.

KVALITNÉ BRZDY NA KOLOBEŽKU - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie