Bundy a pláštenky

V jesennom a zimnom období je nevyhnutnou súčasťou cyklistickej výbavy nepremokavá bunda, softshell bunda alebo tiež pláštenka na bicykel. Vyberte si zo širokej ponuky produktov.

Zobrazuje sa 1-40 z 123 položiek

V jesennom a zimnom období je nevyhnutnou súčasťou cyklistickej výbavy nepremokavá bunda na bicykel, softshell bunda a tiež pláštenka na bicykel. Pri outdoor oblečení je trend minimalizovať – kvalitné materiály vám však poskytnú vyhovujúcu ochranu pred chladom a vetrom. Vhodné materiály, ktoré výrobcovia v súčasnosti uprednostňujú sú prírodné perie, bambusové vlákno či vlnu.

Na jar a na jeseň využívajte skôr ľahké cyklovetrovky, ktoré ľahko zbalíte. Bundy a pláštenky by mali mať praktické vrecká, do ktorých zmestíte všetko nevyhnutné, tiež vysoký golier s krytím, ktorý vás bude chrániť pred prúdením studeného vzduchu. Tiež je vhodné mať na bunde aj reflexné prvky, ktoré vás ochránia v premávke.

Počas zimného obdobia máte na výber z búnd bez zateplenia, menej hrejivých alebo stredne hrejivých búnd a silno hrejivých búnd. Všetko závisí od vašich preferencií, pričom silne hrejivé bundy sú skôr vhodnejším modelom vtedy, ak sa presúvate na krátkych vzdialenostiach alebo do práce.

TOP 10 - NAJLEPŠIE BUNDY A PLÁŠTENKY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie