Duše

Hľadáte novú dušu na bicykel? Máme v ponuke s autoventilom alebo galúskové. Taktiež nájdete pevnejšie freeride a downhill duše. Stačí si vybrať presne podľa vašich preferencií.

Zobrazuje sa 1-40 z 431 položiek

Pri výbere duše na bicykel je úplne najdôležitejšie vybratie tej správnej veľkosti. Na duši vždy nájdete konkrétne údaje o nej. Keď už máte vybranú dušu na bicykel, je potrebné si zvoliť aj ventil na bicykel.

Na výber máte buď galuskový ventil alebo autoventil. Ak si vyberiete nesprávnu veľkosť duše na bicykel, môže sa stať, že vám nebude sedieť. Pri ventile je tiež dôležitá dĺžka ráfiku. Tú si môžete zvoliť podľa výšky ráfiku, aby ventil trčal. Redukcia z galuskového FV ventilu na klasický nadstavec pre AV auto ventil.

Pomocou tejto malej redukcie pohodlne nafúkate galúskový FV ventil, alebo klasický DV veloventil nadstavcom pre fúkanie AV autoventilov. Tým pádom bude možné dušu jednoducho nafúkať. Keď si budete vyberať dušu na bicykel, viete si zvoliť špeciálne druhy, ktoré sú zamerané na jej hmotnosť či odolnosť voči drobným defektom.

Základným značením duší sú palce, pričom sa pneumatiky na bicykle vyrábajú v priemeroch 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27.5, 28 a 29 palcov.

KVALITNÉ DUŠE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie