Gripy

Hľadáte nové gripy na bicykel? Máme široký výber tých najkvalitnejších gripov na mtb a bmx. Pozrite si našu ponuku a vyberte si tie pravé gripy presne pre vás.

Zobrazuje sa 1-40 z 340 položiek

Gripy sú rukoväte na bicykel, ktoré sú určujúce z hľadiska stability a kvality vašej jazdy na bicykli. Každému vyhovuje niečo iné, preto nájdete v našej ponuke gripy z rôznych druhov materiálov. Gripy sa líšia materiálom, ktorý je použitý na ich výrobu a tvarom. A práve tie sa najčastejšie pri jazde na bicykli opotrebovávajú.

Ovplyvňujú váš komfort jazdy. Je dôležité, aby ste mali vďaka nim pevnú úchop, preto zohľadnite ergonómiu, ale aj materiál. Ak sú gripy poškodené, určite ich radšej vymeňte.

Rukoväte na bicykel patrí k náhradným dielom bicykla, ktoré bude potrebné po čase vymeniť. Rovnako ako pre dospelých sú dôležité aj gripy na detský bicykel. Z hľadiska materiálu nájdete v našej ponuke penové, plastové či silikónové gripy.

Silikónové gripy na bicykel sú menej odolné ako tie z prírodnej kože, ale sú odolnejšie ako plastové. Majú tiež priľnavejší úchop a skvele tlmia nárazy a vibrácie, preto sú skvelou voľbou.

TOP 5 - NAJLEPŠIE GRIPY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie