Hlavové zloženia

Zobrazuje sa 1-40 z 60 položiek

Každá freestyle kolobežka má jednu dôležitú časť, ktorou je headset. Ten sa stará najmä o to, aby ste pri jazdení mohli otáčať riadidlami. V našej ponuke nájdete viaceré headsety.

Pri ich výbere je však dôležité rozlišovať dva základné typy a to závitové a bezzávitové. Ich nákup závisí od toho, akú dosku a vidlicu kolobežka má. Následne je to už jednoduché.

Bezzávitová vidlica potrebuje bezzávitový headset a naopak. Pri nákupe sa však môžete stretnúť ešte s jedným delením a to na integrované alebo neintegrované. Od správneho použitia headsetu závisí životnosť vidlice a celkovo aj kolobežky. Vyberajte si preto kvalitné kúsky z našej ponuky, ktoré vás rozhodne nesklamú.

KVALITNÉ HLAVOVÉ ZLOŽENIA NA KOLOBEŽKY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie