Multifunkčné kľúče

Imbus, torx, šrobovák alebo dokonca nitovač reťaze v jednom? Presne to sú multifunkčné kľúče. Vyberte si zo širokej ponuky kľúčov za super ceny.

Zobrazuje sa 1-40 z 90 položiek

Imbusový kľúč je šesťhranný kľúč, ktorý pomôže väčšine bikerov.

Menej častý je trojhran, štvorhran, osemhran (hviezdica) a dvanásťhran (hviezdica). Dnes už nájdete dostupný aj multifunkčný kľúč, ktorého výhodou je to, že skrýva v sebe viac funkcií naraz. Jeho výhodou je to, že pomocou neho sa dá doťahovať a povoľovať skrutkovanie skrutiek a matíc. Na trhu nájdete dostupné rôzne druhy pre vaše špecifické potreby alebo aj sadu imbusových kľúčov. Väčšinou sú tieto kľúče vyrobené z hliníku a majú veľmi nízku hmotnosť. Imbusové kľúče sú dostupné v rôznych veľkostiach, preto je dobré si vybrať taký, ktorý je najvhodnejší pre vašu potrebu.

Napríklad, Torx kľúč je špecifický kvôli svojmu ukončeniu, ktoré má tvar šesťcípej hviezdy. Používa sa hlavne pri doťahovaní kotúčov. Dodávajú sa najčastejšie v sadách s kľúčmi v rôznych veľkostiach. Imbusové kľúče majú vždy malý rozmer, dá sa s nimi jednoducho manipulovať pri montáži predmetov, ktoré majú menšiu veľkosť.

TOP 5 - NAJLEPŠIE STOJANY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie