Pumpy

Či už vás potrápil defekt alebo len potrebujete doplniť tlak v pneumatikách. Pumpa na bicykel je jednoducho nutnou výbavou každého bikera.

Zobrazuje sa 1-40 z 185 položiek

Pumpa na bicykel je veľmi praktickou súčasťou cyklistickej výbavy, ak si želáte byť flexibilný a vydať sa na dobrodružstvo kedykoľvek budete chcieť. V praxi sa totiž mnohokrát stáva, že vaše kolesá na bicykli potrebujú dofúkať, prípadne dostanete defekt.

Vtedy je viac než užitočné pumpu na bicykel vlastniť. Sú skutočne neoddeliteľnou časťou dobrej cyklistickej výbavy. Ak chcete mať pumpu stále so sebou, vyberte si mini pumpu na bicykel, ktorú môžete jednoducho pripevniť o rám.

Určite budete v praxi veľmi spokojný, že ju máte so sebou. Predtým, ako si samotnú pumpu kúpite, preverte si, aký ventil na vašom bicykli máte. Najčastejší typ ventilu je autoventil, ale častejším typom, hlavne pokiaľ sa jedná o mestské bicykle je galuskový ventil (FV).

Podľa toho, akú kvalitnú pumpu na bicykel chcete nájdete v ponuke množstvo rôznych druhov. Jednotlivé pumpy sa líšia materiálom tela, podstavcom alebo aj hmotnosťou.

NAJLEPŠIE PUMPY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie