Riadítka

Zobrazuje sa 1-40 z 159 položiek

Súčasťou každej kolobežky sú riadítka. Ak by ste ich však chceli vymeniť, môžete tak pokojne urobiť a vybrať si zo širokej ponuky. Nájsť môžete rôzne farebné modely. Prípadne siahnuť po masívnejších a zaujímavejších kúskoch.

Dôležité je sledovať kompatibilitu s ďalšími časťami kolobežky. Riadítka sa však dajú veľmi ľahko vymeniť. Či už chcete nové len pre dizajn, alebo kvôli lepšiemu pocitu pri jazdení, určite tak urobte. V ponuke nájdete nielen rôzne farby, ale taktiež cenové ponuky.

Vyberajte zo známych či menej známych, no pritom stále kvalitných značiek. Prispôsobte si svoju kolobežku presne podľa svojich predstáv a štýlu. Pri kúpe riadítok odporúčame pozrieť si aj kategóriu gripy.

KVALITNÉ RIADÍTKA NA KOLOBEŽKU - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie