Rukavice

Zobrazuje sa 1-40 z 588 položiek

Rukavice na bicykel vás za každých okolností chránia pred prípadným pádom. Taktiež zlepšujú úchop a majú aj tlmiacu funkciu.

Zimné rukavice na bicykel majú na rozdiel od tých klasických väčšiu hrúbku a iné vlákno, ale stále umožňujú pohodlné uchopenie bicykla. Cyklo rukavice sa zvyčajne rôznia od typu jazdy, ktorú na bicykli preferujete. V každom prípade cyklistické rukavice vždy zlepšujú ovládateľnosť bicykla a chránia dlane.

V chladnom období používajte zateplené celoprstové cyklistické rukavice s membránou proti vetru. Detské rukavice na bicykel slúžia predovšetkým na ochranu detských dlaní pri páne, avšak verzie na zimu sú tiež skvelým riešením voči chladu.

NAJLEPŠIE RUKAVICE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie