Tachometre a GPS

Radi analyzujete svoju jazdu? Ak áno, tachometer na bicykel je presne pre vás. Máme v ponuke bezdrôtové, Garmin alebo One Pilot tachometre. Vyberie si každý.

Zobrazuje sa 1-40 z 128 položiek

Chcete vedieť o svojej jazde na bicykli čo najviac? Zaujíma vás, akú vzdialenosť ste prešli, v akom čase a koľko približne kalórií ste spálili?

Zaobstarajte si tachometer na bicykel. Tento praktický cyklopočítač v sebe uchováva množstvo informácií a vy tak svoju jazdu viete premeniť na výkonný šport.

Môžete si pritom vybrať z verzie, ktorou je tachometer na bicykel bezdrôtový alebo s prenosom údajov prostredníctvom kábla. V závislosti od druhu tachometra získate informácie o svojej rýchlosti, času, za ktorý ste úsek prešli a o vzdialenosti.

Ďalšie tachometre merajú aj nadmorskú výšku či tepovú frekvenciu. Väčšina moderných tachometrov je založená na systéme GPS.

Takéto tachometre sú síce drahšie , ale dokážu vám poskytnúť väčšie množstvo informácií. V našej ponuke nájdete tachometer na bicykel značky Garmin, ale aj rôzne ďalšie ako je Sigma. Pre menej náročných jazdcov je tiež vhodný tachometer na bicykel Force alebo Extend. Sú tiež v mnohých farebných prevedeniach.

TOP 5 - NAJLEPŠIE TACHOMETRE - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie