Zvončeky a trúbky

Poznáte to, idete po cyklo chodníku a zrazu máte v ceste chodca. Zvonček na bicykel je ideálny spôsob, ako mu dať o sebe vedieť.

Zobrazuje sa 1-40 z 97 položiek

Zvonček na bicykel je efektívny spôsob, ako na seba upozorniť ostatných účastníkov cestnej premávky. Nie je to iba štýlový doplnok na bicykel, ale hlavne bezpečnostný prvok. Na trhu máte množstvo druhov od tých klasických až po zvonček na bicykel pre deti.

Mal by byť vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, aby vydržal dlho. Pri všetkých zvončekom, ale predovšetkým pri detských je dôležitý jednoduchý systém zvonenia. Ak máte retro bicykel, v ponuke tiež nájdete retro zvonček na bicykel.

Ďalšou alternatívou je aj elektrický zvonček na bicykel, ktorý môže mať dosah až 100 metrov a hlasitosť 120 dB.

NAJLEPŠIE ZVONČEKY A TRÚBKY NA BICYKEL - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie