Batohy na bicykel

Batohy na bicykel

Zobrazuje sa 1-40 z 163 položiek

Jazdíte na bicykli na dlhšie trasy? Potom zaručene potrebujete batoh na bicykel. Batohy na bicykel nájdete v množstve rôznych variánt, čo vám zaručuje výber toho, aký sa vám najviac páči a aký je pre vás najpraktickejší.

Batoh si tiež vyberajte podľa jeho vybavenosti, veľkosti či bezpečnostných prvkoch, ktoré na ňom nájdete. Kvalitná alternatíva k batohu je napríklad ľadvinka na bicykel. Počas jazdy vám však skvele poslúži, pretože do neho dáte všetko, čo budete potrebovať. Batohy na bicykel sú pritom omnoho praktickejšie ako turistické, pretože sa pri nich berie do úvahy prehnutý chrbát jazdca. Okrem bicyklovania je však lepšie ho nepoužívať, ale na bicykel vám žiadny lepšie neposlúži.

MTB Batohy sú buď so vstavaným pitným vakom na vodu alebo bez vstavaného vodného vaku. Ich rozdiel je v tom, že tie vstavané majú otvor na hadičku, cez ktorú tečie tekutina do úst. Tým pádom zips nemusí byť pootvorený a vy máte jednoduchší prístup k tekutine. Čo sa týka veľkostí, dostupné sú až objemy nad 20 l.

TOP 5 - NAJLEPŠIE STOJANY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie