Ľadvinky na bicykel

Ľadvinka na bicykel je moderný spôsob ako si zbaliť na výjazd tie najpotrebnejšie veci. Do cyklo ľadviniek sa zmestí multifunkčné náradie, fľaška alebo dokona pláštenka proti daždu a vetru.

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

Ľadvinky na bicykel sú nesmierne praktické, ak chcete mať niekoľko nevyhnutností počas jazdy na bicykel pri sebe. Môžu to byť, napríklad, osobné doklady, peňaženka či mobilný telefón. Vďaka ľadvinke na bicykel si predovšetkým na kratšie výlety odpustíte nosenie ruksaku, vďaka čomu bude vaša cesta ešte lepšia. Na výber nájdete množstvo ľadviniek, do tých väčších dokonca zmestíte aj malú desiatu v podobe tyčinky. Je to niečo ako menší batoh na bicykel.

Keď si budete vyberať ľadvinku, rozhodujte sa podľa viacerých kritérií. Prvým z nich je, na aké vzdialenosti na bicykli najčastejšie jazdíte. Najdôležitejšou pridanou hodnotou je vás pritom bude to, že si všetky dôležité veci môžete jednoducho odložiť a pritom nepotrebujete ruksak. Väčšie ľadvinky majú dokonca objem až do 1 litra a navyše, mnohé z nich majú aj rôzne vrecúška na mince alebo na kľúče či mince. Všetko tak máte prakticky po ruke. V neposlednom rade máte na výber množstvo farebných aj dizajnových prevedení, z ktorých si vyberiete.

NAŠE NAOBĽÚBENEJŠIE ĽADVINKY NA BICYKEL

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie