Brzdové platničky

Zodrali ste brzdové platničky? Vyberte si nové kvalitné a brzdite ako draci! Máme v ponuke rôzne značky pre všetky modely bŕzd. stačí si vybrať.

Zobrazuje sa 1-40 z 186 položiek

Brzdové platničky patria medzi jedny z najviac opotrebovávaných komponentov akéhokoľvek bicykla. Samozrejme, závisí to aj od toho, koľko hodín trávite na vašom bicykli a aký je váš jazdný štýl. Na výber máte z množstva druhov.

Nové brzdové doštičky majú hrúbku 2,5 – 3 mm brzdiacej zmesi platničky bez platformy, na ktorej je zmes normálne prilepená. To však netreba merať. Ak jednoducho cítite, že brzdná sila platničiek nie je požadovaná, treba ich vymeniť. Jazdiť na vydretých platničkách by sa vám mohlo skôr či neskôr vypomstiť. Ak však strácate brzdný účinok, skontrolujte si tiež najskôr kontamináciu kotúča a doštičiek olejom alebo niečím mastným.

Dôležitými kritériami pri výbere brzdových doštičiek je  výber podľa značky a typu brzdy. Dávajte si zároveň pozor aj na ročník brzdy. Niekedy majú staršie ročníky iný tvar ako tie nové. Dôležitá je tiež zmes účinnej plochy brzdovej platničky. Delia sa na organické, sintrované a ich modifikácie s rôznymi prísadami.

NAJLEPŠIE BRZDOVÉ PLATNIČKY - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie