Predstavce

Vyberte si z kvalitných predstavcov na bicykel. V ponuke nájdete mtb, cestné alebo zjazdové predstavce.

Zobrazuje sa 1-40 z 254 položiek

Predstavec na bicykel je časť bicykla, ktorá spája riaditká a vidlicu. Táto časť sa zvyčajne vyrába z hliníkovej zliatiny. Tie drahšie verzie sú vyrobené z karbónu. Na najlacnejších verziách bicyklov sú predstavce vyrobené z ocele, pretože tie sú najmenej kvalitné. Predstavec je potrebné vybrať podľa priemeru stĺpika, vidlice a priemeru riaditok, ktoré chceme upnúť do predstavca.

Tým, že zmeníme dĺžku predstava sa dá flexibilne upravovať posed na bicykli. Je možné ho takto predĺžiť alebo skrátiť vzdialenosť od riaditok až po sedlo. Predstavec býva aj polohovateľný, čo je ideálne hlavne pre crossové bicykle, trekové bicykle aleb mestské typy bicyklov. Pre horský bicykel je vhodnejší skôr pevný predstavec, ktorý zabezpečí jeho vyššiu stabilitu v teréne. Veľmi dôležité je zvoliť si predstavec, ktorý bude kompatibilný s riaditkám.

Preto sa vždy pozerajte na jeho priemer, čo je najdôležitejší ukazovateľ. Pri cestných bicykloch je to 26 až 31,8 mm. Na horských bicykloch zvyčajne 25,4mm, 31,8 mm alebo 35 mm.

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie