Riadidlá

Hľadáte kvalitné riadidlá na bicykel? Máme veľké množstvo značiek, rozmerov a farieb. Stačí si vybrať podľa vášho bicykla.

Zobrazuje sa 1-40 z 306 položiek

Podobne, ako pri niektorých ďalších súčastiach na bicykel, je dobré si vyberať riadidlá na bicykel podľa toho, či máte mestský, horský alebo cestný bicykel.

Už samotnou šírkou riadidiel viete ovplyvniť množstvo jazdných vlastností. Ak máte širšie riadidlá, tie vám zabezpečia lepšiu stabilitu, užšie naopak citlivejšie riadenie. Iný typ riadidiel je aj typ „lastovičky“, ktoré sú zahnuté a viete si ich natočiť podľa potreby. Vďaka tomu bude váš posed kratší alebo dlhší. Výška zahnutia býva tiež rôzna.

Riadidlá na bicykel vždy vyberajte podľa priemeru uchytenia do predstavca. V tomto prípade existujú 2 základné rozmer – na starších bicykloch bude mať priemer 25,4 mm a na novších sa používajú pevnejšie riadidlá s priemerom 31,8 mm a 35 mm.

Materiálovo bývajú zväčša vyrobené z hliníkovej zliatiny, na drahších modeloch je to karbón. Šírka riadidiel na bicykel je bežne 720 až 800 mm (v minulosti to bolo väčšinou okolo 600 až 640 mm).

NAJLEPŠIE RIADIDLÁ A DOPLNKY NA BICYKEL - NÁŠ VÝBER

Značky

https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae90176.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ad71f33.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8ae086ac.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8af204b9.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8acdfe9d.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc90b99c47.jpg https://ridepro.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5ffcc8afa7b42.jpg

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie